BOLI SME NOMINOVANÍ NA KRIŠTÁĽOVÉ KRÍDLO

Kritlov-krdlojp_20220213-180659_1
Na začiatku bola móda – a láska, túžba, krása, vôňa prvotriednej kože, trblietavé mená návrhárov – a na konci pomoc.

Náš / VÁŠ Eva Charity Bazaar má už 5 rokov a realizuje unikátne online aukcie, vďaka ktorým móda pomáha týraným ženám a detičkám naprieč Slovenskom. Počas aktuálnej koronakrízy pomoc smerovala aj zdravotníkom a nemocniciam. Dosiaľ aukcie Eva Charity Bazaaru vyniesli 180-tisíc eur. Zastrešuje ich Mária Mičková z OZ Beautiful Charity a Timea Keresztényiová, spoluautorka projektu, ktorá bola nominovaná na Krištáľové krídlo za rok 2021 v kategórii filantropia.

Prihadzuj, draž, vydraž a potom čakaj na krásne zabalenú krabicu, v ktorej ležia Gucci lodičky, šaty Prada alebo hocičo od Hermès... A vôbec, ono sa to aj ťažko vysvetľuje a niekedy vôbec nevysvetlí… Otvorte krabicu, vychutnajte si tú krásu a pocit, že ste dali kus lásky sebe a ďalší kus poslali ďalej. Prečítajte si aj lístoček od tímu Eva Charity Bazaar. Nie sú to LEN handry. Sú to krásne veci s potenciálom potešiť a pomôcť.

ĎAKUJEME za to, že s nami dražíte, vážime si každé prihodenie, každé euro. Ocenenie nášho úsilia je čerešnička na torte z ktorej máme radosť a dáva nám motiváciu roztiahnuť krídla a vyletieť ešte vyššie:-)By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://local.evacharitybazaar.sk/evacharitybazaar/