EVA CHARITY BAZAAR opäť štartuje!


DRAHÉ FASHIONISTKY, ÚŽASNÉ ŽENY S VEĽKÝM SRDCOM, LOVKYNE UNIKÁTNYCH VYCHYTÁVOK:OHLASUJEME NOVÝ ROČNÍK DRAŽOBNÉHO ŠIALENSTVA! 

OD 10. MÁJA DO 10. JÚNA NA VÁS ČAKÁ VÝBER TOHO NAJ NAJ NAJ Z MÓDY & BEAUTY, VŠETKO OD 1 EURA. STAČÍ KLIKNÚŤ NA WWW.EVACHARITYBAZAAR.SK A NÁJSŤ SI VYTÚŽENÝ KÚSOK, KTORÝM POMÔŽETE.

ĎAKUJEME ZA KAŽDÉ PRIHODENIE A VAŠU NEUVERITEĽNÚ VEĽKORYSOSŤ, KTORÁ NÁS PRI KAŽDEJ DRAŽBE DOJÍMA.

NAŠA NOVÁ AMBASÁDORKA
Nebudeme preháňať, ak povieme, že Ivanka je jednou z najkrajších žien, aké sme kedy mali na titulke EVY. Vždy sa s ňou dobre spolupracuje a na tom sa nič nemení, ani keď sa jej profesionálna dráha postupne posunula od skvelej tanečnice k dvojnásobnej mamine. Štýlová Ivanka je novou ambasádorkou nášho srdcového projektu. A pozor, tento konkrétny outfit si môžete rovno aj vydražiť! 

PRE KOHO TO ROBÍME

Už šiesty rok spolu pomáhame ženám a ich detičkám, ktoré nemajú toľko šťastia ako my. Chýbajú im veci, ktoré sú pre nás obyčajné a všedné, a najviac im chýba bezpečný domov. Okrem násilia na ženách v nás tento rok rezonuje množstvo ťažkých ženských osudov zo susednej Ukrajiny. Preto naša pomoc z Eva Charity Bazaara opäť poputuje na týchto päť dôležitých miest:

Krízové centrum SOS, Rimavská Sobota
• Bezpečný ženský dom Kotva, Trebišov
• Centrum Srdiečko, Banská Bystrica
• Bezpečný ženský dom MyMamy, Prešov
• Azylový dom BUBO pre ukrajinských utečencov v Bratislave


NESIEME VÁM RADOSŤ A LÁSKU!

Vydražené balíčky budeme rozvážať na super sexi čisto elektrickom fešákovi Renaulte Megane E-Tech. Ak existuje dokonalé ženské auto, ktorého šoférovanie je zážitok a zábava, toto je ono! Štýlové, neskutočne pohodlné, aby sa k vám vaše kabelky a spol. dostali rýchlo a bezpečne.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://local.evacharitybazaar.sk/evacharitybazaar/