Jej sen postaviť sa na nohy stále žije

  • Po niekoľkých úžasných rokoch s našim/vašim projektom nás osud spojil s mnohými výnimočnými ľuďmi. Jedným z nich je aj Miška Kevélyová, sympatické mladé žieňa, ktoré má vždy viac pozitívnej energie ako všetci ľudia v miestnosti:-)
  • Miška ochrnula náhle pred šiestimi rokmi na brigáde na Cypre. Ischémia miechy medzi stavcom C1 a C2 ju vyradila zo života, a lekári nad ňou lámali palicu. Lenže kto ju pozná, vie, že sa nikdy nevzdá. Vyskúšala množstvo zariadení a terapií, u nás, aj v okolitých štátoch a stále sa usmieva. Lekári poukazujú na mladý organizmus, ona zase na to, že keď sa chce, nič nie je nemožné. Najdôležitejšie je pre ňu cvičenie a rehabilitácie, ktoré sú veľmi finančne náročné. Aj preto sme sa rozhodli vydražiť Miškine obrazy, vďaka ktorým bude mať niekto z vás doma kúsok originálneho umenia. Alebo môžete jeden z obrazov vydražiť pre blízkeho človeka a my mu ho doručíme ako prekvapenie. Miška kreslí a maľuje už od malička, k umeniu a tvoreniu mala vždy veľmi blízko. Abstraktu som sa začala venovať keď vypukol covid-19. „Našla som sa v technike acrylic pouring a dutch pouring. Milujem kombinovať veselé farby, no nebojím sa pracovať aj s tmavými farbami a vytvárať zaujímavé kontrasty." Budeme šťastné, ak spolu pomôžeme Miške bojovať o jej sen.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://local.evacharitybazaar.sk/evacharitybazaar/